1. Przeżywamy dziś uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  2. W poniedziałek, 13 czerwca – wspomnienie św. Antoniego z Padwy.
  3. We wtorek, 14 czerwca – wspomnienie bł. Michała Kozala.
  4. W środę po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Czcicieli naszej kęckiej Pani zapraszamy na wspólną modlitwę.
  5. W czwartek 16 czerwca będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. W tym roku w procesji po Mszy świętej o godzinie 10.30 udamy się ulicą Mickiewicza w stronę Strażnicy i tam będzie pierwszy ołtarz, następnie przejdziemy aleją cmentarna na ulicę Św. Jana Kantego i u Państwa Puchałów będzie drugi ołtarz, trzeci ołtarz obok kwiaciarni Pani Beaty i ulicą Ludowiki udamy się na plac kościelny i tam przy czwartym ołtarzu na kościele Św. Jana Kantego uroczystym błogosławieństwem zakończymy procesje. Msze święte odprawiane będą jak w niedzielę, oprócz Mszy świętej w kościele Św. Jana. W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy dzieci komunijne, dziewczynki do sypania kwiatów, rodziców z dziećmi, młodzież i dorosłych.
  6. W piątek, 17 czerwca – wspomnienie św. Brata Alberta. W tym dniu modlimy się także do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca.
  7. W przyszłą sobotę 18 czerwca Oaza Dzieci Bożych organizuje wyjazd dla dzieci – w programie wyjazdu zwiedzanie Centrum Pszczelarstwa Apilandia, Zoo w Krakowie oraz modlitwa w krakowskim kościele św. Anny. Koszt wyjazdu to 80 zł, zapisy w zakrystii lub u ks. Kamila Jurka. Są jeszcze wolne miejsca.
  8. Zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych z cyklu „ZaświadczaMY”, która odbędzie się 13.06 (poniedziałek) o 18:30. Tematem konferencji i świadectwa będzie niepełnosprawność jako źródło łaski.
  9. Za tydzień w niedziele o godzinie 11.30 w kościele Św. Jana Kantego zostanie odprawiona Msza święta w rycie trydenckim.
  10. W każdą niedzielę o godzinie 10.30 Msza święta z udziałem i błogosławieństwem dla dzieci