PONIEDZIAŁEK – 3 VIII

6.30      + Mieczysława Lasatowicz.

7.00      + Urszula Bogunia.

18.00    + Czesław Dokupil.

 WTOREK – 4 VIII

6.30      + Urszula Rusek.

7.00      Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00    + Ryszard Marek z rodzicami i bratem.

ŚRODA –  5 VIII

6.30      + Aleksandra Wiśniowska.

7.00      + Adam Okręglicki.

18.00    + Irena Zając.

CZWARTEK – 6 VIII

6.30      + Urszula Rusek.

7.00      + Franciszka Mieszczak.

18.00    W intencji Ojca Świętego, biskupów, kapłanów i o nowe powołania.

PIĄTEK –  7 VIII

6.30      + Kazimierz Walusiak.

7.00      W intencji Krzysztofa z okazji 60 urodzin o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej.

18.00    Wynagradzająca za zniewagi NSPJ.

 SOBOTA –  8 VIII

6.30      + Krystyna Lis.

7.00      + Urszula Rusek.

18.00    + Stanisława Fibich od syna z siostrami, oraz rodziny z Kęt.

NIEDZIELA  –  9 VIII

6.00      W INTENCJI PARAFIAN.

7.30      + Stanisław Pszczółka w 24 rocznicę śmierci.

9.00      + Stanisława i Józef Jędrzejko.

9.45      + Kazimierz Zemlak w 26 rocznicę śmierci.

10.30    + Helena Głuszek z mężem Józefem i rodzicami.

12.00    + Edward Handzlik w 8 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny.

18.00    + Aniela Czerwińska w rocznicę śmierci.

20.00    W intencji Ewy i Jana Kantego w 40 rocznicę ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

PONIEDZIAŁEK – 10 VIII

6.30      + Władysław Osierda.

7.00      + Józef Hajduga w 15 rocznicę śmierci.

18.00    + Jerzy Bujarek.

 WTOREK – 11 VIII

6.30      + Stanisław Porębski.

7.00      + Zofia Łoboz.

18.00    + Irena i Zbigniew Zielińscy.

ŚRODA –  12 VIII

6.30      + Adam Zadora.

7.00      + Janina Handzlik.

18.00    + Jerzy Bujarek.

CZWARTEK – 13 VIII

6.30      + Janina Lisicka.

7.00      + Stanisław Białczyk.

18.00    + Jan i Ewa Więcek.

PIĄTEK –  14 VIII

6.30      O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Heleny z okazji urodzin.

7.00      + Janina Lisicka.

18.00    + Bronisława i Tomasz Koniarz z synami Henrykiem i Romanem i synowymi.

 SOBOTA –  15 VIII  Uroczystość Wniebowzięcia NMP

6.00      + Narcyz Jaśniewski.

7.30      + Edward Ogiegło.

9.00      O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Władysławy i Albina.

10.30    + Maria Błasiak z synem Tadeuszem i rodzicami.

12.00    + Maria Waluś z rodzicami w 6 rocznicę śmierci.

18.00    + Bożena Niewrzał.

NIEDZIELA  –  16 VIII

6.00      W INTENCJI PARAFIAN.

7.30      + Zofia Jan Paw.

9.00      + Krystyna Antoni Wojtaszewscy.

9.45      + Kazimiera Szymalska.

10.30    Roczki.

12.00    + Jan Papiernik.

18.00    + Franciszka Mieszczak.

20.00    + Adam Lazar.