Przejdź do treści

Ogłoszenia  Duszpasterskie

 1. W poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego.
 2. We wtorek wspomnienie Ofiarowania NMP.
 3. W środę wspomnienie św. Cecylii patronki organistów i chórów kościelnych. Po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy czcicieli naszej kęckiej Pani.
 4. W czwartek wieczorna Msza święta zostanie odprawiona w kościele Świętego Jana Kantego po niej nabożeństwo przez wstawiennictwo naszego wielkiego rodaka.
 5. W piątek wspomnienie świętych męczenników narodu wietnamskiego Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy. O godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, zarówno żyjących jak i zmarłych poprzedzona o godz. 17:10 różańcem do siedmiu boleści Matki Bożej. Po Mszy Św. spotkanie formacyjne w salce katechetycznej.
 6. 2 grudnia w Sanktuarium św. Mikołaja w Pierśćcu  dzień skupienia dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci. Wyjazd o 8:30 powrót około godziny 16:00. Koszt przejazdu 30 zł.
  Zapisy w zakrystii.
 7. W sobotę wspomnienie świętej Katarzyny Patronki naszej parafii. O godzinie 18.00 uroczysta Msza Święta odpustowa.
 8. W przyszła niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu w diecezjach obchodzony jest Światowy Dzień Młodzieży.
 9. Grupa  Teatralna „Minus Jeden” z II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Dąbrowskiej w Kętach oraz Parafia pw. św. Małgorzaty i Katarzyny w Kętach zapraszają na spektakl pt. „Pensjonat u Kantego”, przygotowany w ramach obchodów roku jubileuszowego 550-lecia śmierci św. Jana Kantego.  Spektakl odbędzie się w środę 22 listopada 2023r. o g. 18.00 w Domu Kultury w Kętach. Wstęp wolny.
 10. Jutro po wieczornej Mszy świętej wieczór uwielbienia prowadzony przez wspólnotę „WNiM”.
 11. Można już zamawiać intencje mszalne na rok 2024.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.