1. We wtorek, 21 czerwca – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.
  2. W środę po Mszy świętej wieczornej i po procesji nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.
  3. W czwartek, 23 czerwca – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  4. W piątek, 24 czerwca – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze święte będą odprawione o godzinie 6.00, 7.30, 9.00 i o godzinie 18.00.W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Rano na godzinę 7.30zapraszamy grono pedagogiczne, rodziców i dzieci na Mszę św. dziękczynną za cały rok szkolny.
  5. Również w piątek w kościele Św. Jana Kantego w kolejną rocznicę narodzin św. Jana Kantego o godzinie 19.30 Msza święta w intencji Bractwa Świętego Jana Kantego i wszystkich kochających naszego kęckiego rodaka. Będzie to Msza z  adoracją prowadzoną przez wspólnotę „WNiM”.
  6. W sobotę, 25 czerwca – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  7. Dzisiaj o godzinie 11.30 w kościele Św. Jana Kantego zostanie odprawiona Msza święta w rycie trydenckim.
  8. W przyszłą niedzielę 26 czerwca w godzinach od 8 do 13 Oaza Dzieci Bożych i Młodzieży naszej parafii organizuje kiermasz ciast oraz kartek okolicznościowych. Zachęcamy do wsparcia naszej parafialnej wspólnoty dzieci i młodzieży. Ofiary za ciasto zostaną przekazane na wakacyjny wyjazd dzieci.
  9. W zakrystii można odebrać albumy ze zdjęciami z tegorocznej I Komunii Świętej.
  10. W piątek 24 czerwca o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, zarówno żyjących jak i zmarłych, poprzedzona o godz. 17.00 różańcem do Siedmiu Boleści Matki Bożej. Po Mszy Św. spotkanie formacyjne w salce katechetycznej.
  11. Rodzina Radia Maryja przy parafii Św. Małgorzaty i Katarzyny w Kętach organizuje wyjazd do Częstochowy na Jasną Górę. Zbiórka 10 lipca 2022r.(niedziela) o godzinie 5.40 na parkingu za kościołem parafialnym.
  12. Zapraszamy na ostatnią katechezę dla dorosłych z cyklu „ZaświadczaMY”, która odbędzie się 20.06 (poniedziałek) o godzinie 18:45. Tematem konferencji i świadectwa będzie bezradność i sytuacje graniczne w życiu a doświadczenie wspólnoty.
  13. Msza święta z udziałem dzieci i indywidualnym błogosławieństwem dla nich w każdą niedzielę o godzinie 10.30.
  14. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Kazania wygłosi O. Józef Lach – kapelan sióstr Klarysek, a uroczystą sumę o godzinie 12.00 i zarazem Mszę Świętą Prymicyjną odprawi ks. Patryk Zeręba.

Zaproszenie ks. Biskupa

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszam do udziału w dorocznej Pieszej Pielgrzymce Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę. Można wyruszyć z Andrychowa, Bielska-Białej,   Cieszyna, Czechowic-Dziedzic i Oświęcimia, aby 11 sierpnia wspólnie wejść na Jasną Górę. Szczególnie modlić się będziemy o pokój na Ukrainie i w świecie. Serdecznie zapraszam także mieszkających w Polsce Ukraińców i proszę o przekazanie tego zaproszenia tym z nich, których znacie. Wszystkich uczestników pielgrzymki pragnę powitać 11 sierpnia o godzinie 12:00 na Jasnej Górze, gdzie też będę sprawował Eucharystię w intencji uczestników o godzinie 14:00.

† Roman PINDEL
Biskup Bielsko-Żywiecki