1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, zarazem jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  2. W poniedziałek, 22 listopada – wspomnienie Św. Cecylii, dziewic i męczennicy – patronki organistów, chórów kościelnych, oraz muzyki kościelnej.
  3. W środę, 24 listopada – wspomnienie świętych męczenników narodu wietnamskiego: Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy. Po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  4. W czwartek, 25 listopada – wspomnienie Św. Katarzyny Aleksandryjskiej – patronki naszej parafii. Po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Jana Kantego.
  5. W piątek 26.listopada o godzinie 18.00 będzie Msza Św. w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, zarówno żyjących jak i zmarłych, poprzedzona  o godz. 17.10 różańcem do Siedmiu Boleści Matki Bożej. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce katechetycznej.
  6. W każdą niedzielę zapraszamy rodziców z dziećmi na Mszę świętą na godzinę 10.30. Jest to Msza z udziałem dzieci. Po Mszy dzieci podejdą do indywidualnego błogosławieństwa.
  7. W przyszłą niedzielę, 28 listopada – rozpoczyna się okres adwentu i nowy rok liturgiczny.
  8. Przypominamy o obowiązku dezynfekcji rąk i zakładaniu maseczek.