1. Dzisiaj we wszystkich parafiach naszej diecezji rozpoczynamy synod na który zaprasza nas papież Franciszek, ma on być wspólnym wsłuchiwaniem się w głos Ducha Świętego. W naszej parafii uroczyście rozpoczniemy synod Mszą świętą o godzinie 10.30. Wszystkich którym na sercu leży dobro kościoła zachęcamy do udziału w grupach dyskusyjnych. Bliższe informacje za tydzień. Na stoliku przy wyjściu z kościoła można zabrać obrazki z modlitwą do Ducha Świętego i informacjami na temat synodu. Od poniedziałku codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą świętą będzie wystawiony Najświętszy Sakrament. Jest to okazja do osobistej adoracji w ciszy, jak również osobistych refleksji na tematy związane z synodem.
  2. W poniedziałek, 15 listopada – wspólnota WNiM zaprasza do wspólnej modlitwy podczas Mszy świętej wieczornej oraz adoracji i uwielbienia Najświętszego Sakramentu.
  3. W środę, 17 listopada – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej . Po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.
  4. W czwartek, 18 listopada – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny Po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Jana Kantego.
  5. W piątek, 19 listopada – oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątki miesiąca.
  6. W sobotę, 20 listopada- wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego.
  7. W każdą niedzielę zapraszamy rodziców z dziećmi na Mszę świętą na godzinę 10.30. Będzie to Msza z udziałem dzieci. Po Mszy dzieci podejdą do indywidualnego błogosławieństwa.
  8. W sobotę, 27 listopada – o godzinie 9:00 planujemy wyjazd młodzieżowych grup parafialnych: Oazy Dzieci Bożych i Młodzieży oraz Służby liturgicznej. W programie m.in. park trampolin w Bielsku Białej, Msza święta u sióstr redemptorystek. Są jeszcze wolne miejsca. Do udziału zapraszamy również wszystkie dzieci, które chciałyby uczestniczyć w parafialnym wyjeździe. Koszt 50 zł. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
  9. Przypominamy o obowiązku dezynfekcji rąk i zakładaniu maseczek.