1. W poniedziałek, 20 września – wspomnienie Św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
  2. We wtorek, 21 września – święto Świętego Mateusza – apostoła.
  3. W środę, 22 września  po Mszy świętej wieczornej uroczyste  nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym sakramentem.
  4. W czwartek, 23 września –po Mszy świętej nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Jana Kantego.
  5. W piątek, 24 września – święto Rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Bielsku – Białej. Wieczorna Msza Święta w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, zarówno zmarłych jak i żyjących poprzedzona o godzinie 17.10 różańcem do Siedmiu Boleści Matki Bożej. Po Mszy świętej spotkanie w salce katechetycznej na Agapie.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane dziś do puszek na radio Anioł Beskidów.
  7. Spotkanie Oazy młodzieżowej w piątek po Mszy wieczornej, w salce.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 młodzież naszej parafii przyjmie sakrament Bierzmowania. Próby przed tą uroczystością odbędą się w tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 18:40 w kościele. Spowiedź dla przystępujących do Bierzmowania oraz ich rodzin w sobotę o godz. 9:00.
  9. Chłopców, którzy pragną zostać ministrantami, zapraszamy na zbiórkę organizacyjną do salki katechetycznej w sobotę 25 września o godzinie 9:30.
  10. Zelatorów Róż Różańcowych naszej parafii zapraszamy na spotkanie organizacyjne do salki katechetycznej po dzisiejszej Mszy Św. wieczornej (Niedziela 19 wrzesień, ok. 19:00)
  11. Dzieci, które chcą dołączyć do Oazy Dzieci Bożych naszej parafii zapraszamy na spotkania, które odbywają się w soboty o godz.10:00 w salce katechetycznej.
  12. Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek 24 września o godz. 18:30. Spotkanie odbędzie się w kościele.
  13. Kancelaria parafialna czynna: w poniedziałekśrodę i piątek  od 8.00 do godziny 9.00, oraz w wtorek i czwartek od godziny 19.00 do godziny 20.00. W sprawach nagłych ( wyjazd do chorych, lub sprawy pogrzebu ) o każdej porze dnia.
  14. Za tydzień w niedzielę o godzinie 12.00 zostanie odprawiona Msza święta z okazji 40 lecia istnienia naszego chóru Świętojańskiego.
  15. Od przyszłej niedzieli zapraszamy rodziców z dziećmi na Mszę świętą na godzinę 10.30. Będzie to Msza z udziałem dzieci. Po Mszy dzieci podejdą do indywidualnegobłogosławieństwa.
  16. Przypominamy o obowiązku dezynfekcji rąk i zakładaniu maseczek.