1. W poniedziałek 22 lutego przypada święto Katedry Św. Piotra, apostoła.
  2. W środę 24 lutego po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.
  3. W czwartek po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Jana Kantego.
  4. W piątek Droga Krzyżowa dla dorosłych o godzinie 17.00 i 19.00.
  5. O godzinie 18:00Msza Św. w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, zarówno żyjących, jak i zmarłych. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w kościele.
  6. W niedzielę Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godzinie 17. Na gorzkich żalach będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  7. W naszym Sanktuarium w każdą niedzielę transmitowana jest Msza święta o godzinie 9.00.
  8. Wszyscy obecni w kościele, oprócz sprawującego liturgię – mają obowiązek pełnego zasłaniania nosa i ust. Przy wejściu i wyjściu z kościoła obowiązkowo dezynfekujemy ręce.
  9. Młodzież naszej parafii zaprasza na nową inicjatywę pod tytułem „Stacja: Adoracja”. W każdy czwarty piątek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu poprzedzoną krótką konferencją na temat modlitwy. Pierwsze spotkanie w najbliższy piątek po drodze krzyżowej czyli około 19:30.
  10. II niedziela Wielkiego Postu przeżywana jest w kościele jako tzw. niedziela „Ad Gentes” -dzieło pomocy dzieciom Afryki. W przyszłą niedzielę ofiarą do puszek będzie można wesprzeć to dzieło.
  11. Rekolekcje wielkopostne przeżywać będziemy w naszej parafii od czwartej niedzieli wielkiego postu – 14 marca. Rekolekcje poprowadzi Ks. Piotr Bączek – dyrektor diecezjalnego radia „Anioł Beskidów”.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ofiary za gazety prosimy wrzucać do puszki umieszczonej na filarze.