1. We wtorek 16 lutego po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II.
  2. W środę 17 lutego – przypada Środa Popielcowa, która rozpoczyna okres Wielkiego Postu. Msze Święte z posypanie głów popiołem będą odprawione o godzinie 6.00, 7.00, 8.30,10.00 i po południu o godzinie 16.00 i 18.00. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły. Obowiązuje on wszystkich wierzących którzy ukończyli 18 rok życia do rozpoczęcia 60 roku. W tym dniu będzie zbierana składka jako jałmużna wielkopostna za popełnione grzechy.
  3. W czwartek po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Jana Kantego.
  4. W piątek Droga Krzyżowa dla dorosłych o godzinie 17.00 i 19.00.
  5. W niedzielę Wielkiego postu nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godzinie 17.00
  6. W naszym Sanktuarium w każdą niedzielę transmitowana jest Msza święta o godzinie 9.00.
  7. Wszyscy obecni w kościele, oprócz sprawującego liturgię – mają obowiązek pełnego zasłaniania nosa i ust. Przy wejściu i wyjściu z kościoła obowiązkowo dezynfekujemy ręce.
  8. Dzisiaj o godzinie 15. 00 koronką do Bożego Miłosierdzia rozpoczniemy czterdziestogodzinne nabożeństwo, które potrwa do godziny 18.00. W poniedziałek w ramach tego nabożeństwa po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na Adorację połączoną z uwielbieniem, którą poprowadzi wspólnota W NiM. We wtorek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ofiary za gazety prosimy wrzucać do puszki umieszczonej na filarze.