1. We wtorek 4 sierpnia -wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya, kapłana.
  2. W środę 5 sierpnia po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.
  3. W czwartek 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego, po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo przez wstawiennictwo Świętego Jana Kantego i adoracja prowadzona przez wspólnotę Świętej Anny.
  4. W sobotę 8 sierpnia– wspomnienie Św. Dominika.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Wyjazd do chorych w piątek od godziny 9.00. Chorych prosimy zapisywać w zakrystii lub w kancelarii. Spowiedź w pierwszy piątek od godziny 17.00.
  6. Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna: w poniedziałek, środę i piątek od 8.00 do godziny 9.00 i w piątek od 19.00 do godziny 20.00. W sprawach nagłych ( np. Wyjazd do chorych, lub sprawy pogrzebu ) o każdej porze dnia.
  7. Przypominamy że na Mszach świętych dalej obowiązuje zakładanie maseczek.
  8. W każdą niedzielę wakacji dodatkowaMsza święta o godzinie 00.
  9. Dzisiaj o godzinie 11.30w kościele Św. Jana Kantego zostanie odprawiona Msza święta w rycie Trydenckim.
  10. Rozpoczęliśmy miesiąc trzeźwości i abstynencji. Na ołtarzu Miłosierdzia Bożego wystawiona jest księga trzeźwości.
  12. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane dziś na potrzeby naszej parafii.
  13. Wszystkim udającym się na wakacyjne urlopy życzymy udanego odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu.