1. W środę 29 lipca – wspomnienie Św. Marty. Po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.
  2. W czwartek 30 lipca po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo przez wstawiennictwo Świętego Jana Kantego.
  3. W piątek 31 lipca wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli.
  4. W sobotę 1 sierpnia – wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego.
  5. Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna: w poniedziałek, środę i piątek od 8.00 do godziny 9.00 i w piątek od 19.00 do godziny 20.00. W sprawach nagłych ( np. Wyjazd do chorych, lub sprawy pogrzebu ) o każdej porze dnia.
  6. Przypominamy że na Mszach świętych dalej obowiązuje zakładanie maseczek.
  7. W każdą niedzielę wakacji dodatkowaMsza święta o godzinie 00.
  8. W najbliższą niedzielę 2 sierpnia o godzinie 11.30 w kościele Św. Jana Kantego zostanie odprawiona Msza święta w rycie Trydenckim.
  9. Od 1 sierpnia rozpoczynamy miesiąc trzeźwości i abstynencji. Na ołtarzu Miłosierdzia Bożego wystawiona jest księga trzeźwości. Jest to zarazem pierwsza sobota miesiąca sierpnia, kiedy czcimy Niepokalane Serce NMP. Nabożeństwo pierwszych sobót po Mszy świętej o godzinie 7.00.
  11. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów z racji wspomnienie Św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Polecamy w modlitwie naszego księdza wikariusza Krzysztofa z okazji imienin.
  12. Rodzice dzieci komunijnych mogą odebrać pamiątkowe albumy ze zdjęciami z Pierwszej Komunii w sobotę 1.08 od 16:00 do 17:00 w domu katechetycznym lub w niedzielę 2.08 po każdej Mszy do południa.
  13. Za tydzień składka przeznaczona jest na potrzeby parafii. Za wszelkie ofiary składamy Bóg zapłać.
  14. Wszystkim udającym się na wakacyjne urlopy życzymy udanego odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu.