1. W środę 22 lipca – święto Św. Marii Magdaleny. Po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.
 2. W czwartek 23 lipca – święto Św. Brygidy, po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo przez wstawiennictwo Świętego Jana Kantego.
 3. W piątek 24 lipca wspomnienie Św. Kingi. Wieczorna Msza Święta będzie odprawiona w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci, poprzedzona o godzinie 17.10 różańcem do Matki Bożej Bolesnej.
 4. W sobotę 25 lipca – święto Św. Jakuba, apostoła.
 5. Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna: w poniedziałek, środę i piątek od 8.00 do godziny 9.00 i w piątek od 19.00 do godziny 20.00. W sprawach nagłych ( np. Wyjazd do chorych, lub sprawy pogrzebu ) o każdej porze dnia.
 6. Przypominamy że na Mszach świętych dalej obowiązuje zakładanie maseczek.
 7. W każdą niedzielę wakacji dodatkowaMsza święta o godzinie 20.00.
 8. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca Msza święta Trydencka w kościele Św. Jana Kantego o godzinie 11.30.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 10. Dzisiajprzeżywamy główny odpust w naszej parafialny ku czci Świętych Małgorzaty i Katarzyny. Sumę odpustową o godzinie 12.00 odprawi ks. Prałat Tadeusz Porzycki. Z racji uroczystości naszych patronek Świętych Małgorzaty i Katarzyny można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 11. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów z racji wspomnienie Św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. W tym dniu polecamy w modlitwie naszego księdza wikariusza Krzysztofa z okazji imienin.
 12. Wszystkim udającym się na wakacyjne urlopy życzymy udanego odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu.