1. Przeżywamy dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. We wtorek 26 maja – wspomnienie Św. Filipa Nereusza. W tym dniu modlimy się za wszystkie matki z okazji przypadającego ich święta.
  3. W środę po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Wczwartek 28 maja po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Jana Kantego.
  5. W piątek 29 maja – wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej. O godzinie 18.00 Msza święta w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci zarówno żyjących jak i zmarłych, poprzedzona o godzinie 17.00 Różańcem do Siedmiu Boleści Matki Bożej.
  6. W sobotę 30 maja – wspomnienie Św. Jana Sarkandra. W tym dniu o godzinie 10.00 w kościele katedralnym Św. Mikołaja w Bielsku – Białej, Ks. Biskup Roman Pindel udzieli diakonomnaszej diecezji święceń kapłańskich. Diakonów polecamy Panu Bogu w modlitwie.
  7. Modlitewne czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha świętego prowadzone przez Wspólnotę „W NiM” w naszym sanktuarium w najbliższą sobotę  –  30 maja o godzinie 20.00 rozpoczęcie a o godz. 21.00 Msza święta. Serdecznie zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy i uczestniczeniu we Mszy świętej.
  8. W przyszłą niedzielę 31 maja przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uroczyste zakończenie nabożeństw majowych w niedzielę o godzinie 17.30 przy figurze Matki Bożej przed kościołem.
  9. Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie o godzinie 17.30. Są one transmitowane przez stronę: FACEBOOK – Bractwo Świętego Jana Kantego.Również ze strony Bractwa można uczestniczyć we Mszy Świętej odprawianej w każdą niedzielę o godzinie 00. Zapraszamy do udziału we mszach  świętych zarówno w niedzielę jak i w tygodniu. W tygodniu spowiedź święta pół godziny przed majówką, w niedzielę pół godziny  przed każdą Mszą świętą.
  10. Kancelaria parafialnaczynna od poniedziałku do piątku od godziny 8.00  do godziny 9.00 i w piątek od godziny 19.00 do godziny 20.00.

Drodzy parafianie! Z całego serca pragnę podziękować tym, którzy w tym trudnym dla wszystkich czasie wspierają swymi ofiarami utrzymanie i funkcjonowanie naszego  kościoła i parafii składając ofiary w czasie Mszy świętej, oraz wpłacając je na konto parafialne.

ŚLĄSKI BANK SPÓŁDZIELCZY SILESIA

nr konta: 29 8437 0002 0014 0720 0648 0001

Za każdą ofiarę i wpłatę  „Bóg zapłać”.