1. Jutro o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza święta o beatyfikację M. Jadwigi i kanonizację bł. M. Celiny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. We wtorek 28 stycznia wspomnienie Świętego Tomasza z Akwinu.
  3. W środępo Mszy świętej wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.
  4. W czwartekpo wieczornej Mszy świętej nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Jana Kantego.
  5. W piątek 31 stycznia przypada wspomnienie Św. Jana Bosko.
  6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy o godzinie 7.00 nabożeństwo pierwszych sobót.
  7. W minionym tygodniu zakończyliśmy kolędę. W imieniu kapłanów i służby liturgicznej składamy serdeczne podziękowanie za życzliwe przyjęcie, poczęstunki i ofiary składane przy tej okazji. Zapewniamy o naszej modlitwie w intencji odwiedzanych rodzin. Jeżeli ktoś z różnych przyczyn nie mógł przyjąć księdza, a chciałby to uczynić to prosimy o indywidualny kontakt z księdzem z danego rejonu.
  8. W niedziele 2 lutego o godzinie 17.15 odbędzie się koncert kolęd naszegoChóru Świętojańskiego.  Zapraszamy do wspólnego kolędowania.
  9. W poniedziałek 3 lutego po wieczornej Mszy świętej zapraszam chętnych do pomocy w usuwaniu dekoracji świątecznych.
  10. Za tydzień w niedzielę 2 lutego przypada liturgiczne święto Ofiarowania Pańskiego, na wszystkich mszach świętych poświęcenie gromnic. Składka przeznaczona jest na potrzeby parafii, a do puszek na zakony kontemplacyjne.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.