1. Przeżywamy czas adwentu. Roraty w naszym sanktuarium odprawiamy: dla dorosłych o godzinie 6.30, oraz dla dzieci o godzinie 18.00. Zapraszamy dzieci z lampionami.
  2. W środę o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji zmarłego ks. Ferdynanda Bochaczyka w 27 rocznicę śmierci.
  3. W czwartek po Mszy Świętej wieczornejnabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Jana Kantego.
  4. W piątek 13 grudnia – wspomnienie Św. Łucji.
  5. W sobotę 14 grudnia- wspomnienie Św. Jana od Krzyża.
  6. Dzisiaj ofiarą do puszek wspomagamy Kościół na Wschodzie.
  7. Muzeum w Kętach zaprasza w piątek 13 grudnia na premierę dwutomowej książki „Kęty. Blaski i cienie miasta w minionych wiekach. Monografia historyczna”. Spotkanie promocyjne odbędzie się o godzinie 18.00 w Remizie OSP w Kętach.
  8. W dniu 21 grudnia o godzinie 16.00 na kęckim rynku odbędzie się VII SPOTKANIE WIGILIJNEzorganizowane przez OCHOTNICZĄ STRAŻ POŻARNĄ W KĘTACH dla osób potrzebujących oraz tych, którzy zechcą towarzyszyć nam podczas wieczerzy wigilijnej w Duchu Świąt Bożego Narodzenia.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.
  10. Rozpoczęła się ogólnopolska, międzywyznaniowa  akcja świątecznej pomocy dzieciom. Każdy kto chce się włączyć w tę akcje może  nabyć świece na stół wigilijny. Świece wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kościoła. Ofiara za świece 7 lub więcej złotych.
  11. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii będzie w sobotę 21 grudnia.
  12. Poszukiwane są osoby, bezpośredni świadkowie wypadku przed kościołem w dniu 24.11.2019r. ok. 10.20. Kontakt w zakrystii.
  13. Zwracamy się z prośbą do parafian. Jeśli ktoś wycina choinki  chętnie  przyjmiemy je do dekoracji świątecznej.