Liturgiczne obchody tygodnia:

 1. W dniu dzisiejszym oddajemy cześć Świętej Małgorzacie i Katarzynie, które od wieków opiekują się naszą parafią. Uroczysta Suma Odpustowa o godzinie 12.00.
 2. W poniedziałek święto Św. Marii Magdaleny.
 3. We wtorek święto Św. Brygidy.
 4. W środę wspomnienie Św. Kingi, po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo do MB Pocieszenia.
 5. We czwartek święto Św. Jakuba apostoła, po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Jana Kantego.
 6. W piątek wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP, o godzinie 18.00 Msza Święta w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, zarówno żyjących jak i zmarłych, poprzedzona o godzinie 17.10 różańcem do Siedmiu Boleści Matki Bożej.
 7. Kancelaria parafialna w okresie wakacji jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 9.00, w przypadkach nagłych o każdej porze dnia.
 8. W okresie wakacyjnym odprawiamy dodatkową Mszę Świętą w niedzielę o godzinie 20.00.
 9. Za tydzień w niedzielę z racji wspomnienie Św. Krzysztofa patrona kierowców po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów. Samochody można parkować na parkingu przy ulicy Mickiewicza, oraz na placu przed plebanią. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone będą na zakup środków lokomocji dla misjonarzy.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 11. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek życzymy błogosławionego i dobrze przeżytego czasu, oraz szczęśliwego powrotu do domu.