1. W poniedziałek wspomnienie Świętego Jana z Dukli.
  2. W środę po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo do MB Pocieszenia w wersji rozszerzonej.
  3. We czwartek święto Świętego Benedykta patrona Europy, po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Jana Kantego i wieczór modlitewny prowadzony przez spólnotę „WNIM”.
  4. W piątek wspomnienie Świętego Brunona z Kwerfurtu, biskupa.
  5. W sobotę wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  6. Kancelaria parafialna w okresie wakacji jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 9.00, w przypadkach nagłych o każdej porze dnia.
  7. W okresie wakacyjnym odprawiamy dodatkową Mszę Świętą w niedzielę o godzinie 20.00.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na cele parafialne.
  9. W niedzielę 21 lipca będziemy przeżywać główny odpust w naszej parafii czcząc patronki Świętą Małgorzatę i Katarzynę. Uroczystą Sumę Odpustową o godzinie 12.00 będzie celebrował Ks. Prałat Stanisław Morawa – kustosz Sanktuarium Świętego Józefa Bilczewskiego w Wilamowicach.
  11. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek życzymy błogosławionego i dobrze przeżytego czasu, oraz szczęśliwego powrotu do domu.