1. Przeżywamy dziś piątą niedzielę wielkanocną.
  2. We wtorek 21 maja – wspominamy Świętego Jana Nepomucena.
  3. W środę po mszy świętej wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.
  4. We czwartek po mszy wieczornej nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Kantego.
  5. W piątek 24 maja wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Msza święta o godzinie 18.00 odprawiona będzie w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, zarówno żyjących jak i zmarłych, poprzedzona o godzinie 17.10 różańcem do Siedmiu Boleści Matki Bożej. Po mszy spotkanie formacyjne w salce katechetycznej.
  6. Próba przed bierzmowaniem będzie w sobotę 25 maja o godzinie 10.00 w kościele.
  7. W sobotę 25 maja o godzinie 10.00 w kościele katedralnym św. Mikołaja w Bielsku – Białej, Ksiądz Biskup Roman Pindel udzieli diakonom naszej diecezji święceń kapłańskich. Kandydatów do święceń polecamy Panu Bogu w modlitwie.
  8. Nabożeństwa majowe w naszej parafii odprawiamy codziennie po wieczornej Mszy Świętej. Zapraszamy dzieci, młodzież, oraz dorosłych.
  9. W przyszłą niedzielę 26 maja modlimy się za wszystkie matki z okazji ich święta.