1. W najbliższy piątek w oktawie Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Za tydzień w drugą niedzielę wielkanocną przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego rozpoczynając jednocześnie tydzień miłosierdzia.
  3. W środęnabożeństwo do MB Pocieszenia.
  4. We czwartek po mszy wieczornej nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Kantego.
  6. W piątek 26 kwietnia o godzinie 18.00 Msza Święta w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci, zarówno za żyjących jak i za zmarłych, poprzedzona o godzinie 17.10 różańcem do siedmiu Boleści Matki Bożej. Po Mszy Świętej spotkanie formacyjne w salce katechetycznej.
  7.  Spotkanie z rodzicami młodzieży która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w piątek po wieczornej Mszy Świętej.
  8. Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Powiatowego Zespołu nr 10 im. M. Kopernika i Liceum Ogólnokształcącego im. S. Wyspiańskiego w Kętach zapraszają na Dzień Otwarty w czwartek 25 kwietnia w godzinach od 9.00 do 15.00 i w piątek 26 kwietnia od 10.00 do 14.00.