1. W środę po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo do MB Pocieszenia w wersji rozszerzonej.
  2. We czwartek po mszy świętej wieczornej nowenna za wstawiennictwem świętego Jana Kantego, oraz adoracja prowadzona przez wspólnotę w „NIM”
  3. Wyjazd do chorych w Wielką Środę od godziny 9.00.
  4. W najbliższy piątek 12 kwietnia po mszy świętej o godzinie 18.00 – Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta.  Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej parafii do udziału w drodze krzyżowej. Na drogę krzyżową można zabrać świece. Plan Drogi Krzyżowej: Wyjście z kościoła na ulicę Rajską, Świętokrzyską, Reymonta, Sobieskiego, Królickiego, Różaną, Kościuszki, Rynek, Mickiewicza, Łępickiej i Plac Kościelny. Zakończenie Apelem Jasnogórskim. W tym dniu nie będzie drogi Krzyżowej o godzinie 16.15, 17.00 i 20.00.
  5. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.00.Na gorzkich żalach będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  6. W najbliższą sobotę spowiedź wielkopostna: Plan spowiedzi: od godziny 8.30 do godziny 12.00 z przerwą o godzinie 10.00 do godziny 10.30. Po południu od godziny 14.30 do godziny 18.00 z przerwą od godziny 16.00 do 16.30. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatni dzień.
  7. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Uroczysta procesja z palmami o godzinie 12.00. Po Mszy św. Konkurs na najładniejsze palmy.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym film pt. IGNACY LOYOLA– żołnierz, grzesznik, święty.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć baranki paschalne na stół wielkanocny, oraz świece – paschaliki   z którymi będziemy brali udział w obrzędach Wielkiej Soboty. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na caritasowski fundusz pomocy potrzebującym.

1. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na cele parafialne.
  2. Zakończyliśmy sezon grzewczy. Koszt ogrzewania kościoła, plebani i budynku gospodarczego za 4 miesiące wyniósł 15 tysięcy złotych. Za tydzień składka przeznaczona będzie na ten cel.
  3. Ponieważ przy naszym kościele brakuje miejsc parkingowych, w niedzielę można parkować samochód na placu przed plebanią. Wjazd dużą bramą między plebanią a kinem,  wyjazd od strony kantoru wymiany walut.