1. We wtorek 2 kwietnia przypada 14 rocznica śmierci św. Jana Pawła II, papieża.
  2. W środę po wieczornej mszy świętej nabożeństwo do MB Pocieszenia.
  3. We czwartek po mszy świętej wieczornej nowenna za wstawiennictwem świętego Jana Kantego, oraz spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
  4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godziny 16.30. Wyjazd do chorych będzie przed świętami w Wielką Środęod godziny 9.00.
  5. W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót po mszy świętej o godzinie 7.00.
  6. W Wielkim Poście w piątek Droga Krzyżowa: dla dzieci o godzinie16.15.Dla dorosłych i młodzieży o godzinie17.00 i 20.00.
  7. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.00.Na gorzkich żalach będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Za pobożne odprawienie drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć baranki paschalne na stół wielkanocny, oraz świece – paschaliki   z którymi będziemy brali udział w obrzędach Wielkiej Soboty. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na caritasowski fundusz pomocy potrzebującym.
  • Msza Święta w intencji Żywego Różańca w niedzielę 7 IV. Po Mszy Świętej krótkie spotkanie dla Róż Różańcowych.
  • Za tydzień w niedzielę składka przeznaczona na cele parafialne.
  • W piątek 12 kwietnia po mszy świętej o godzinie 18.00 – Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta.Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej parafii do udziału w drodze krzyżowej. Na drogę krzyżową można zabrać świece. Więcej informacji na plakacie i stronie internetowej. Plan Drogi Krzyżowej: Wyjście z kościoła na ulicę Rajską, Świętokrzyską, Reymonta, Sobieskiego, Królickiego, Różaną, Kościuszki, Rynek, Mickiewicza, Łępickiej i Plac Kościelny.