1. W środę po wieczornej mszy świętej nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.
  2. We czwartek po mszy świętej wieczornej nowenna za wstawiennictwem świętego Jana Kantego, oraz wieczór modlitewny prowadzony przez wspólnotę w „Nim”.
  3. W piątek modlimy się do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca. Po mszy świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. W Wielkim Poście w piątek Droga Krzyżowa: dla dzieci o godzinie 16.15. Dla dorosłych i młodzieży o godzinie 17.00 i 20.00. Ponieważ przepisy liturgiczne nie pozwalają na odprawiania dwóch nabożeństw pokutnych w jednym dniu w niedzielę nie będzie drogi Krzyżowej o godzinie 16.00.
  5. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.00. Na gorzkich żalach będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Za pobożne odprawienie drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny.
  6. Za tydzień w niedzielę modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy dzieci Afryki i posługę misjonarzy na tym kontynencie.
  7. W najbliższą niedziele na mszy świętej o godzinie 10.30 zostaną poświęcone książeczki dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  8. W każdą niedzielę po mszy świętej o godzinie 10.30 błogosławieństwo małych dzieci.
  9. W najbliższy czwartek 14 marca w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zostanie otwarta wystawa pt. „Kapa z Kęt. Świadek triumfu króla Jana III”. Wystawa potrwa do 21 lipca br. Kapa z Kęt została wykonana z tkaniny tureckiej zdobytej przez króla Jana III w bitwie pod Wiedniem w 1683r i następnie darowanej do sanktuarium w Kętach, miejsca urodzenia świętego Jana Kantego, którego monarcha darzył szczególną czcią. Kapa przeszła staranną konserwację, finansowaną m. in. ze środków Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Projekt realizowany we współpracy z Muzeum Diecezjalnym w Bielsku – Białej pozwolił ocalić wyjątkową pamiątkę związaną z ważnymi postaciami i wydarzeniami polskiej historii.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzielę , oraz czasopismo dla dzieci – Tęcza.
  11. W niedzielę 17 marca imieniny obchodzi ks. Proboszcz Zbigniew, któremu składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i mocy Ducha Świętego w kapłańskiej posłudze. Msza święta w jego intencji będzie odprawiona o godzinie 12.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć baranki paschalne na stół wielkanocny, oraz świece – paschaliki   z którymi będziemy brali udział w obrzędach Wielkiej Soboty. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na caritasowski fundusz pomocy potrzebującym.
  • W związku z rokiem Melchiora Grodzieckiego po każdej mszy świętej przed błogosławieństwem będziemy odmawiać modlitwę za wstawiennictwem świętego Melchiora Grodzieckiego.