1. W środę po wieczornej Mszy świętej nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. We czwartek po mszy świętej wieczornej nowenna za wstawiennictwem świętego Jana Kantego.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Wyjazd do chorych od godziny 9.00. Chorych proszę zapisywać w zakrystii, bądź w kancelarii parafialnej. Spowiedź w pierwszy piątek od godziny 16.30.
  4. W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót po mszy świętej o godzinie 7.00.
  5. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Niepokalanowa, Lichenia i Kalisza odbędzie się w dniach 9 – 10 marca 2019r. Wyjazd w sobotę 9 marca o godzinie 6.00 z parkingu przy ul. Mickiewicza.
  6. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Łagiewnik rozpoczynają się od 25 lutego. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
  7. Za tydzień w niedzielę składka przeznaczona jest na potrzeby parafii.
  8. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci rozpoczniemy od trzeciej niedzieli Wielkiego Postu tj. 24 marca.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.