1. W poniedziałek 28 stycznia wspomnienie Świętego Tomasza z Akwinu.
  2. W środę oddajemy cześć Matce Bożej Pocieszenia. Zapraszamy na Mszę Świętą połączoną z nowenną.
  3. We czwartek 31 stycznia wspomnienie Świętego Jana Bosko , po mszy świętej wieczornej nabożeństwo za wstawiennictwem świętego Jana Kantego. Po mszy świętej zapraszamy do pomocy dorosłych i młodzież przy demontażu świątecznego wystroju kościoła.
  4. W sobotę 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego. Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Msze święte w naszym kościele o godzinie 6.30, 7.00, 8,30, 10.00, 16.00 i 18.00. Nabożeństwo pierwszych sobót po mszy świętej o godzinie 10.00.
  5. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Wyjazd do chorych od godziny 9.00. chorych prosimy zapisywać w zakrystii. Spowiedź od godziny 16.30.
  6. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w piątek o godzinie 18.00 w kościele.
  7. Za tydzień w niedzielę składka przeznaczona jest na cele parafialne.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.