PONIEDZIAŁEK 22 VII

6.30      + Krystyna Własińska.

7.00      + Józef Bydłoń.

18.00    + Adam Bakalarski.

 WTOREK – 23 VII

6.30      + Helena Lirecka.

7.00      + Józef Rynkiewicz.

18.00    + Antonina Kusak.

ŚRODA – 24 VII

6.30      + Danuta Pilarska.

7.00      + Władysław Achinger.

18.00    + Władysław Talik z żoną Marią i córką Haliną.

CZWARTEK – 25 VII

6.30      + Stanisława Tyrloch.

7.00      + Józefa Nowak.

18.00    O beatyfikacje s. Jadwigi i kanonizacje bł. Matki Celiny.

PIĄTEK –  26 VII

6.30      + Władysław Achinger.

7.00      + Marianna Kasprowska w 9 rocznicę śmierci z mężem Karolem.

18.00    W intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.

SOBOTA –  27 VII

6.30      + Adam Jurdzeń.

7.00      + Mieczysław Kasperek.

18.00    + Józef Matejko z żoną Franciszką.

NIEDZIELA –  28 VII

6.00      W intencji PARAFIAN.

7.30      + Eugeniusz Płonka z rodzicami.

9.00      + Jacek Dusik i Antoni Ogórek z dwiema żonami.

9.45      + Władysław Wojtyła.

10.30    + Stanisław Basiura w 19 rocznicę  śmierci.

12.00    + Maria Waluś w 5 rocznicę śmierci.

18.00    Za zmarłych wypominanych.

20.00    + Władysława i Józef Matejko z zięciem Wiesławem.

PONIEDZIAŁEK 29 VII

6.30      + Józefa Król.

7.00      + Wanda Korczyk.

18.00    + Jakub i Franciszka Fabia.

 WTOREK – 30 VII

6.30      + Władysława Martyniak.

7.00      + Jan Gasidło.

18.00    + Antonina Kusak.

ŚRODA – 31 VII

6.30      + Adam Bakalarski.

7.00      Ad dantis.

18.00    + Anna Szczerba w 23 rocznice śmierci z synem  Adamem.

CZWARTEK – 1 VIII

6.30      + Władysław Kubicki.

7.00      + Stanisława Tyrloch.

18.00    W intencji Ojca Świętego, Biskupów, Kapłanów i osoby konsekrowane.

PIĄTEK –  2 VIII

6.30      + Aniela i Franciszek Ryłko.

7.00      + Krzysztof Mieszczak.

18.00    O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Joanny z okazji urodzin.

SOBOTA –  3 VIII

6.30      + Józefa Nowak.

7.00      Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

18.00    + Marian Ćwiertnia z rodzicami.

NIEDZIELA –  4 VIII

6.00      W intencji PARAFIAN

7.30      + Bolesław Wolas w 10 rocznicę śmierci.

9.00      + Ludwik Bakalarski z dwiema żonami.

9.45      + Władysława Wysogląd.

10.30    Chrzest Dzieci.

12.00    W intencji Żywego Różańca.

18.00    + Czesław Piskorczyk w 7 rocznicę śmierci.

20.00    + Zofia i Władysław Lisiccy.