PONIEDZIAŁEK 4 II

6.30      + Janusz Kliś.

7.00      +Stefan Kramarz.

18.00    + Danuta Smaza.

WTOREK – 5 II

6.30      + Anna Jędrzejko.

7.00      + Antoni Feruga.

18.00    + Helena Zaręba z mężem w rocznicę śmierci.

ŚRODA – 6 II

6.30      + Eugeniusz Kot.

7.00      + Jan Nycz.

18.00    + Krystyna Ptaszyńska w 9 rocznicę śmierci.

CZWARTEK – 7 II

6.30      + Antonina Gawęda.

7.00      Wynagradzająca za grzechy Anity.

18.00    W intencji Ojca Świętego, biskupów i kapłanów i osoby konsekrowane.

PIĄTEK –  8 II

6.30      + Genowefa Sordyl.

7.00      + Jan Nycz.

18.00    + Ryszard Wessel.

SOBOTA –  9 II

6.30      + Grzegorz Matejko.

7.00      +Wincenty Bruzzano.

18.00    + Zofia Handzlik.

NIEDZIELA –  10 II

6.00        W intencji parafian.

7.30      + Ludwik Hałat w 3 rocznicę śmierci.

9.00      + Paweł Gąsiorek w 9 rocznicę śmierci.

10.30    + Józef Głuszek w 20 rocznicę śmierci.

12.00    + Wiktor Zaręba z żoną w rocznicę śmierci.

18.00+ Ludwika Kózka w 2 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK 11 II

6.30      + Ludwik Kudas.

7.00      +Stefan Kramarz.

18.00    + Anna Jędrzejko.

 WTOREK –12 II

6.30      + Zofia Handzlik.

7.00      + Stanisław Białczyk.

18.00    + Helena Żmudka z mężem, synem i rodzicami.

ŚRODA – 13 II

6.30      + Wincenty Bruzzano.

7.00      + Genowefa Sordyl.

18.00    Do Matki Bożej.

CZWARTEK – 14 II

6.30      + Antoni Feruga.

7.00      + Danuta Smaza.

18.00    + Jan Nycz.

PIĄTEK –  15 II

6.30      + Danuta Rusek.

7.00      + Anna Franciszek Droździk z córką Stefanią i synem Edwardem.

18.00    Za zmarłych z rodziny Friszów.

SOBOTA –  16 II

6.30      + Zofia Handzlik.

7.00      +Tadeusz Wieroński.

18.00    + Zygmunt i Helena Oczko w 1 rocznicę śmierci.

NIEDZIELA –  17 II

6.00        W intencji parafian.

7.30      + Władysław Aniela Bałamuccy.

9.00      W pewnej intencji.

10.30    Roczki.

12.00    + Piotr Basiura.

18.00    + Leon Tlałka.

 PONIEDZIAŁEK 18 II

6.30      + Jan Nycz.

7.00      +Ludwik Kudas.

18.00    + Józefa Bronikowska.

 WTOREK – 19 II

6.30      + Wojciech Bogusz z żoną, dziećmi i teściami.

7.00      + Erazm Medoń.

18.00    + Anna Kozieł w 12 rocznicę śmierci.

ŚRODA – 20 II

6.30      + Stanisław Białczyk.

7.00      + Janina Stanisław Porębscy.

18.00    + Anna Kozieł z bratem Mirosławem.

CZWARTEK – 21 II

6.30      + Tadeusz Wieroński.

7.00      + Danuta Rusek.

18.00    + Klementyna Hałat w 21 rocznicę śmierci.

PIĄTEK –  22 II

6.30      + Genowefa Sordyl.

7.00      + Antoni Feruga.

18.00    W intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.

SOBOTA –  23 II

6.30      + Zofia Handzlik.

7.00      +Danuta Rusek.

18.00    W intencji narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.

  1. O błogosławieństwo Boże, zdrowie, mądrość duchową i życiową dla Szymona w 18 urodziny.

NIEDZIELA –  24 II

6.00        W intencji parafian.

7.30      + Zygmunt Mrzygłód w 1 rocznicę śmierci.

9.00      + Albin Pilarz w 28 rocznicę śmierci z rodzicami i teściami.

10.30    + Maria Błasiak w 2 rocznicę śmierci.

12.00    + Jan Podworski z rodzicami.

18.00    Za zmarłych wypominanych.